$ZTO$ NAJWIĘKSZYM FESTIWALEM POKEROWYM W EUROPIE W TEN WEEKEND !!

$ZTO$ NAJWIĘKSZYM FESTIWALEM POKEROWYM W EUROPIE W TEN WEEKEND !!

Pomimo wielu przeciwności losu, można już teraz powiedzieć, że udało się nam zrobić największe pokerowe wydarzenie w Europie – w ten weekend ((16-20.12.2021).

Prawie osiemset wejść do Main Eventu $ZTO$, a dzisiaj 396 w dniu startowym 1D oraz 12 stołów cash game. 

Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim Graczom, uczestnikom trwającego $ZTO$u. Dla nas to Wy – Gracze jesteście najważniejsi, i zawsze do samego końca będziemy walczyć o zapewnienie wam najlepszych warunków i akcji pokerowej. Dziękujemy !!

Restrykcje wprowadzone przez Czeski rząd, zmusiły nas do ciężkiej walki o to, aby drugi epizod $ZTO$u się odbył. Trzeba było wprowadzić wiele zmian, które podobnie jak Wam – nie podobały się też nam. Jednak musieliśmy dostosować się do zaistniałej sytuacji, bo sytuacja nie dostosuje się do nas. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji ponad pięciuset eventów pokerowych, pozwoliło to jakoś poskładać.

Gracze którzy tutaj z nami są, mieli okazję wczoraj (piątek) po godz.22 przekonać się na własne oczy jak trudno jest zorganizować duży festiwal w czasie takich restrykcji. Mieliśmy szczegółową kontrolę służb skarbowych wspieranych przez czeski sanepid. Skontrolowali wszystko, każdy papierek, zezwolenie, licencję… kiedy okazało się że robimy wszystko zgodnie z wytyczonymi zasadami, powiedzieli dobranoc… i gramy dalej. Więc nie dajcie się nabierać innym organizatorom że się nie da – bo im tak jest wygodnie, my powalczyliśmy, było ciężko, ale festiwal trwa.

Dziś już możemy napisać że z największą przyjemnością pokryliśmy część kosztów zakwaterowania za naszych klientów/Graczy, którzy z optymizmem uwierzyli że może to być nadal fajne wydarzenie. Nie zapomnimy Wam tego że tu z nami jesteście. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY !!

Natomiast tym wszystkim którzy nas bezpodstawnie atakowali, oczerniali, cwaniakom którzy czekali tylko aż powinie nam się noga, tym którzy buntowali innych i robili wszystko aby zepsuć świetną atmosferę podczas poturbowanego restrykcjami grudniowego $ZTO$u… chcemy powiedzieć jedno…

Chcemy powiedzieć – skaleczyliście nas, sprawiliście przykrość, jednak jeśli liczyliście że my się poddamy – to się mocno przeliczyliście.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na $ZTO$ Epizod 3, podczas majówki 2022r. a dokładnie 26.04 – 02.05.2022.  

Z wyrazami szacunku,

$ZTO$ TEAM.

?

SATELITY ONLINE NA $ZTO$ ROZVADOV + FREEROLLE $ZTO$

REZERWACJE & INFO:

SZTOS.NET

Author: Roy White