Poker o víkendu v Hodolanech nabídne Omaha Special i Big Friday!

Poker o víkendu v Hodolanech nabídne Omaha Special i Big Friday!

O víkendu poker celkově o PP přes 250.000 Kč!

Na víkend máme v casino Go4games Hodolany na programu oblíbené poker speciály! První z nich je páteční event Big Friday Special s PP 100.000 Kč a buy-inem 1.000 Kč a v sobotu je nachystaná pro milovníky čtyř  karet Saturday Omaha Special s PP 150.000 Kč do které se dostanete za buy-in 3.000 Kč. V obou poker eventech máme nastavené multi re-entry.

Na neděli je připraven satellite do Poker Fever Sereis Main eventu! PP 9 seats každý v hodnotě 4.000 Kč a naskočit do něj můžete za buy-in 500 Kč! Nenechte si to ujít. Poker Fever Series se už blíží!

Jestli nemáte plán na víkend, přijďte se k nám odměnit nějakou částí z víkendových prizepoolů a užít si večer plný zábavy!

Probíhající soutěže

Stoly cash game jsou otevřeny každý den a v úterý a pátek se navíc koná pravidelná Cash Game Night. Na stolech cash game můžete opět sbírat losy do další soutěže CASH GAME JOKER RACE 2022 o Renault Mégane Grand coupé Intens Blue dCi 115. Za každou odehranou hodinu sbíráte body do Rakeback programu, které si můžete směnit za odměny!
Živá hra je pro Vás otevřena taktéž nonstop. Na všech stolech živé hry získáváte losy v soutěži Live Game Losy a v závěrečném slosování si vítěz odnese skvělých 250.000 Kč!
Finální vyhodnocení obou soutěží proběhne 17.9.2022 při oslavách sedmých narozenin casina!

Na moderních VLT probíhá Joker soutěž, která trvá po celý rok! V týdenním žebříčku se první místa mohou těšit na připsání 2.800 bodů na svoji věrnostní kartu! Více zde.

Program červenec 2022

Komentujte z Facebooku

.

Author: Roy White