GG NETWORK - SZEŚĆ BONUSÓW JAKO WARTOŚĆ DODANA DO STANDARDOWEJ OFERTY

GG NETWORK – SZEŚĆ BONUSÓW JAKO WARTOŚĆ DODANA DO STANDARDOWEJ OFERTY

? ? ?

BetKings  – poker room zrzeszony w GGNetwork przygotował sześć specjalnych bonusów:

?

DARMOWE BILETY TURNIEJOWE ZA ZAŁOŻENIE I AKTYWOWANIE KONTA GRACZA

• otrzymacie trzy ($3,30 gualifier) bilety po dokonaniu depozytu (min.$50) i aktywowaniu konta

• otrzymacie kolejny $33 Direct Satelite bilet po utrzymaniu aktywności i dokonaniu łącznie min.$300 depozytu

? ?

200% DO $1000 W MOMENCIE DOKONYWANIA DEPOZYTU. Przykładowo jeśli wpłacacie $50, do waszego konta Gracza zostanie dodany bonus w kwocie $100, jeśli natomiast wpłacacie $500, do waszego konta Gracza zostanie dodany bonus w kwocie $1000. (maksymalny bonus $2000). Aby go odebrać,  otwórzcie zakładkę ”Choose your bonus” i wybierzcie ”Match Bonus 200% up to $1000) od wpłaty, a następnie wystarczy już tylko grać, grać i grać ! Automatycznie do waszego kasjera będą wpływać uwalniane środki w partiach po $5 za każde $20 wyrobionego rake’u.

? ? ?

SATELITY DO FESTIWALI NA ŻYWO

Zapewnijcie sobie lub znajomym  pakiety wyjazdowe na różne festiwale pokerowe siedząc w domu. Specjalne, prywatne satelity z gwarantowanymi pakietami wyjazdowymi (Rozvadov, Nova Gorica, Barcelona, Malta, Las Vegas oraz inne)

? ? ? ?

PRYWATNE FREEROLLE I TURNIEJE SPECJALNE

W zakładce turnieje prywatne, znajdziecie dostępne tylko dla Graczy BetKings turnieje z pulami gwarantowanymi.

? ? ? ? ?

INDYWIDUALNE, SPERSONALIZOWANE OFERTY SPECJALNE

Możliwe są indywidualne oferty ukierunkowane personalnie (zapytaj nas)

? ? ? ? ? ?

PRYWATNY LEADERBOARD w którym zdobyte punkty zamienisz na nagrody. Wystarczy że grasz, grasz i grasz – a zdobyte na stolikach cash game punkty zamieniasz na nagrody tj.pakiety wyjazdowe na festiwale na żywo, gadżety pokerowe itp.

 

ZAŁÓŻ KONTO GRACZA:

W naszych promocjach bierze udział każdy kto założy lub już założył konto Gracza na BetKings/GG Network korzystając z naszego linku promocyjnego. Aby założyć konto należy udać się na stronę tego operatora, klikając (tutaj). W prawym górnym rogu strony, lub na jej środku do wyboru, znajduje się przycisk ”Join Now” i po jego kliknięciu otwarte zostanie okienko przeglądarki, w którym zostaniecie poproszeni o podanie adresu email, narodowości oraz ustanowienie hasła. Następnie należy wcianąć ”Join BetKings” i pobrać aplikację ” Download here”. Po zalogowaniu się do aplikacji, należy uzupełnić dodatkowe dane, wybrać nickname / nazwę stolikową i można zaczynać grać. Jeżeli zakładaliście już wcześniej konto na którymkolwiek z poker roomów zrzeszonych w sieci GGNetwork, to nie możecie założyć kolejnego konta.

ZADAJ PYTANIE:

Telegram

Facebook

? ? ?

Author: Roy White