Bigger Friday & 7th Birthday Casina! ♥

Bigger Friday & 7th Birthday Casina! ♥

Bigger Friday & 7th Birthday casina! ♥

O víkendu máme naplánovaný páteční Bigger Friday Special s PP 100.000 Kč do kterého se dostanete za buy-in pouhých 500 Kč! V tomto turnaji je nastaveno multi re-entry a pozdní registrace je až do 22:50.  Na začátku budete operovat s dvacetitisícovým stackem. Přijďte se odměnit částí z tohoto prizepoolu !

V sobotu nás čeká velmi očekávaná oslava sedmých narozenin casina! 

Jako každý rok tak i tento Vás nemůžeme ochudit o luxusní párty při 7mých oslavách casina! Kdo jste u nás na galavečeru už někdy byli, víte, že pro Vás chystáme nezapomenutelnou noc. Tentokrát jsme si připravili tématický galavečer ve stylu Casino Royale ( James Bond ).

Těšit se můžete na welcome drinky, bohatý raut s výběrem mnoha lahodných pokrmů, krásné hostesky, taneční vystoupení v podání Citadela Mefisto, které Vám představí dech beroucí Secret Agent Show, barmanskou Fire Show v podání Barmani Zlín a nebude chybět ani živá hudba o kterou se postará skvělá zpěvačka, která Vás bude provázet celý večer písničkami ve stylu Jamese Bonda. Dress code není určený, ale pokud si to chcete užít v plné parádě nahoďte oblek a šaty! 

Proběhne vyhodnocení soutěží cash game ve které hrajete o nový automobil Renault Megane a live game ve které si první místo odnese 250.000 Kč!

BĚHEM GALAVEČERA BUDE MOŽNOST SI NASBÍRAT LOSY A PŘIBLÍŽIT SE K VÝHRÁM !

V minulém roce si šťastný hráč cash game, který si nasbíral losy během galavečera odvezl Mercedes Benz a měl v osudí pouze tři losy!

informací o soutěžích naleznete zde  https://bit.ly/live_game_ & https://bit.ly/joker_cash_game

Galavečer proběhne 17.09.2022 od 18:00 a my se už nemůžeme dočkat!

V září se bude konat další z vydání Poker Fever Cupu! Tentokrát jsme trošku pozměnili formát a bude na výběr z mnoha lákavých bounty turnajů a samozřejmě Main Event který se pyšní PP 1.000.000 Kč! Více zjistíte zde Poker Fever Bounty Special.

 

Na moderních VLT probíhá Joker soutěž, která trvá po celý rok! V týdenním žebříčku se první místa mohou těšit na připsání 2.800 bodů na svoji věrnostní kartu! Více zde.

Komentujte z Facebooku

.

Author: Roy White